Typy na rzuty rożne: Nottingham – Reading

Typy na rzuty rożne

Nottingham wykonuje średnio 5.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala na średnio 6.20 RR.

Reading natomiast wykonuje średnio 5.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na 4.4 RR.

Gospodarze na trzynaście spotkań ligowych u siebie dziesięć razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy aż 19 kornerów. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej jedenaście rożnych.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Nottingham – Reading, typ: powyżej 10 rzutów rożnych, kurs: 1.57.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lille – Nantes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lille-nantes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hertha-berlin-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Huddersfield – Nottingham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-huddersfield-nottingham/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…