Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 22. dzień stycznia wybraliśmy z NBA oraz z Pucharu Włoch. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.51. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Lakers pokonają na wyjeździe New York Knicks różnicą przynajmniej 9 punktów. Ekipa z LA przegrała ostatnio w Bostonie, a oni rzadko przegrywają dwa razy z rzędu. Do drużyny wrócą dziś po drobnych urazach Anthony Davis i Rajon Rondo, a to poważne wzmocnienia zespołu z Kalifornii. Knicks są przynajmniej o dwie klasy gorszym zespołem i dziś powinni dostać porządne lanie od najlepszej drużyny Konferencji Zachodniej.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus pokona u siebie Romę w spotkaniu 1/4 finału Pucharu Włoch. Stara Dama wygrała z Romą na swoim stadionie aż dziewięć spotkań z rzędu. Liczymy, że dziś ta seria zostanie przedłużona. Juve chce w tym sezonie zdobyć każde trofeum i na pewno nie odpuszczą Coppa Italia. Kilkanaście dni temu obie drużyny spotkały się w Rzymie i tam góra byli gracze z Turynu. Dziś również stawiamy na ich zwycięstwo.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.51.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…