Typy na rzuty rożne: Odense – Esbjerg

Typy na rzuty rożne

Odense na własnym terenie wykonuje średnio 5.85 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.38 RR. Gospodarze na 16 spotkań ligowych u siebie 12 razy kończyli je wysokimi overami rzutów rożnych.


Esbjerg natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 4.08 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 7 RR. Gacie na 33 spotkania ligowe aż 26 razy kończyli je overem 8.5 rzutów rożnych.

W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami na tym terenie zobaczyliśmy wysokie overy rzutów rożnych (15, 13, 10). W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 9 kornerów.

Odense – Esbjerg, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB