Dubel na piątek 10.05. z kursem 2.46.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 10. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.46. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Houston Rockets wygrają domowe spotkanie z Golden State Warriors przynajmniej czterema punktami. Wojownicy z Kalifornii doznali poważnego osłabienia, bowiem na skutek skręcenia kostki na kilka dni ze składu wypadł Kevin Durant. To oczywiście duża strata, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że zdobywał on w tegorocznych Playoffs średnio 34 pkt na mecz. Dla Rockets to okazja na doprowadzenie do meczu nr siedem i uważamy, że ekipa z Teksasu skorzysta z nieszczęścia rywala. Kto wie… może w niedzielę powalczy w Oakland o wyeliminowanie obrońców tytułu…?

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w barażach o awans do Eredivisie między Cambuur a Almere. Pierwsze mecze baraży w poprzednich sezonach charakteryzowały się dużą liczbą bramek. Liczymy, że dziś również obie drużyny pokażą ofensywny futbol, który zaowocuje przynajmniej trzema trafieniami.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.46.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB