Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Athletic Bilbao

Typy na rzuty rożne
Oceń

Real Madryt na własnym terenie wykonuje średnio aż 7.06 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.19 RR. Królewscy na 16 spotkań ligowych u siebie, 12 razy kończyli je overem 8.5 rzutów rożnych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Athletic Bilbao natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 2.80 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.27 RR.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami na tym terenie zobaczyliśmy aż 18 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 9 kornerów.

Real Madryt – Athletic Bilbao, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB