Typy na rzuty rożne: Udinese – Inter

Typy na rzuty rożne

Udinese na własnym terenie wykonuje średnio 4.45 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.29 RR.

Inter natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 6.65 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.06 RR.

Ostanie dziesięć spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyło się zawsze wysokimi overami rzutów rożnych, a najwyższy over to aż 20 kornerów w meczu. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 11 rzutów rożnych.

Udinese – Inter, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy