Dubel na sobotę 4.05. z kursem 2.45.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 4. dzień maja wybraliśmy z portugalskiej Primeira Liga oraz szwedzkiej Allsvenskan. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu FC Porto z Aves. Gospodarze, aby gonić w tabeli Benfikę muszą wygrywać swoje mecze. Dziś na tacy dostają rywala, który dobrze radzi sobie jedynie z drużynami z dolnej części tabeli. Aves w starciach z drużynami z czołówki przegrywa i to dość wyraźnie. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami na tym stadionie Porto wygrało 3:1. Dziś liczymy na podobny rezultat.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że AIK Sztokholm zdobędzie przynajmniej dwie bramki w starciu z AFC Eskilstuna. Goście są beniaminkiem i we wszystkich meczach wyjazdowych w tym sezonie tracili po trzy gole. Liczymy, że tak dobra drużyna jak AIK przynajmniej dwa razy pokona bramkarza rywali.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB