Dubel na sobotę 4.05. z kursem 2.45.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 4. dzień maja wybraliśmy z portugalskiej Primeira Liga oraz szwedzkiej Allsvenskan. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu FC Porto z Aves. Gospodarze, aby gonić w tabeli Benfikę muszą wygrywać swoje mecze. Dziś na tacy dostają rywala, który dobrze radzi sobie jedynie z drużynami z dolnej części tabeli. Aves w starciach z drużynami z czołówki przegrywa i to dość wyraźnie. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami na tym stadionie Porto wygrało 3:1. Dziś liczymy na podobny rezultat.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że AIK Sztokholm zdobędzie przynajmniej dwie bramki w starciu z AFC Eskilstuna. Goście są beniaminkiem i we wszystkich meczach wyjazdowych w tym sezonie tracili po trzy gole. Liczymy, że tak dobra drużyna jak AIK przynajmniej dwa razy pokona bramkarza rywali.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama