Typy na tenis: AKO @3,48 na środę

Zapraszamy do fajnego AKO na mecze w Miami.

Pozycja 1: Catherine Bellis – Alja Tomljanovic 1 1,36 

Bellis to jedna z nadziei amerykańskiego tenisa. Dziewczyna ma niespełna 18 lat, a już kilka razy pokazała, że ma spory talent m.in. w tym sezonie pokonując Radwańską.

Tomljanovic niedawno wróciła po dłuższej absencji spowodowanej kontuzjami, szczególnie ramię. W pierwszym meczu na przeciwko miłości Nicka Kyrgiosa stanęła inna bardzo urodziwa dziewczyna – de facto również łączona kiedyś z Kyrgiosa – Genie Bouchard. Faworytką była oczywiście zawodniczka z Kanady, która powróciła do niezłej dyspozycji. Alja wygrała jednakże dwóch setach.

W następnym meczu urodzona w Zagrzebiu, ale reprezentująca Australię zawodniczka kreczowała z powodu kontuzji, więc nie wiadomo do końca czy jest już w pełni wyleczona.

Bellis jest w rytmie meczowym, gra w takim turnieju to dla niej spory prestiż i jeśli tylko zagra na swoim poziomie, z pewnością jest w stanie ograć rywalkę.

Pozycja 2: Ana Konjuh – Kirsten Flipkens 1 1,40

Konjuh gra ofensywnie, uderza mocno, płasko. Taki styl pasuje na korty twarde.

Flipkens jest zbyt pasywna z bekhendu, często gra slice, jednak jest to uderzenie raczej defensywne.

H2H 2-0 Ana. Konjuh pokonała w tym sezonie Vesnine, Konte, widać, że jeśli gra swój tenis, potrafi zdziałać na korcie wiele.

Pozycja 3: Kurumi Nara – Anett Kontaveit Powyżej 20,5 gemów 1,83

Obie gładko ograły swoje rywalki w kwalifikacjach. Kontaveit rozgrywa świetny sezon, ma bardzo dobry bilans.

Nara to zawodniczka turniejowa, potrafi zagrać znakomite mecze, jednak brakuje jej regularności.

Kurumi to bardziej doświadczona dziewczyna, była już w trzeciej rundzie turnieju w Miami, Kontaveit ani razu nie przeszła pierwszej rundy.

Over gemowy to wybór na ten mecz.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 + Propozycja nr 3 = AKO: 3,48