Typy na tenis: Daria Gavrilova – Svetlana Kuznetsova

Konjuh, mimo niezłego spotkania, nie zdołała ugrać seta i przegrała 4-6 6-7. W ostatnim środowym meczu Gavrilova zmierzy się z Kuznetsovą.

Kuza prowadzi w bezpośrednich spotkaniach 3-0, tylko raz straciła seta. Widać, źe pasuje jej tenis Darii. Rosjanka jest od początku roku w dobrej formie, przegrywała jedynie z Muguruzą i dwukrotnie że świetnie dysponowaną Pavluychenkovą.

Svetlana posiada atuty zarówno w grze ofensywnej jak i defensywie. Gavrilova jest chimeryczny, często zdarzają jej się przestoje. Typuję zwycięstwo Kuznetsovej z handicapem gemowym -3. W przypadku wygranej trzema gemami, mamy zwrot.

WTA St. Petersburg: 1.02 16:30: Daria Gavrilova – Svetlana Kuznetsova, typ: Kuznetsova -3 gemy, kurs: 1,73.