Typy na tenis: Dubel na poniedziałek 25.04

W nadchodzącym tygodniu rozegranych zostanie aż 5 turniejów z cyklu ATP i WTA. Będzie zatem z czego wybierać i mam nadzieję, że skuteczność będzie wysoka. Zapraszam do poniedziałkowego dubla.

Lukas Rosol – Denis Istomin 1 @1,58

Pierwsza runda turnieju w Monachium. Rosol na mączce to tenisista groźniejszy. Lepiej prezentuje się z głębi kortu – zwłaszcza ze strony bekhendowej. Zresztą wiele mówią bilanse obu panów na clayu – Rosol 255/170, Istomin – 108/104. Tegoroczna forma również przemawia za Czechem, co prawda bilans 10/12 szału nie robi, jednak przy statystykach Istomina – 3/12 wygląda nieźle. Niedawno Denis przegrał ze sklasyfikowanym na 387. miejscu w rankingu Hugo Nysem w kwalifikacjach w Monte Carlo. To dużo mówi o dyspozycji Denisa. Czech w ubiegłym sezonie dotarł do ćwierćfinału, w którym ugrał nawet seta z Murray’em. H2H 3/1 Rosol.

Wszystko przemawia w tym pojedynku na korzyść Lukasa. Naprawdę zdziwię się, jeśli Rosol nie wygra tego meczu.

Kiki Bertens – Anna Karolina Schmiedlova 1 @1,35

Bertens jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. W Miami dotarła do 3 rundy, a w Fed Cup pokonała po 2-0 Garcie i Mladenovic. Kiki dużo kończy, dobrze serwuje. Na mączce czuje się świetnie.

Schmiedlova jest kompletnie pogubiona. Ten sezon dla Słowaczki jest tragiczny. Bilans 3/10. Najgorsze jednak, że sama zawodniczka nie wie co się dzieje. Fakty są jednak takie, że w obecnej dyspozycji nadaje się jedynie do słabo obsadzonych turniejów ITF. Zupełnie nie przypomina siebie z ubiegłego sezonu.

Bertens jest tutaj murowaną faworytką. Jest w gazie, ma wszystkie argumenty po swojej stronie. Idealny zestaw do dubla.

Pozycja nr 1 + Pozycja nr 2 = AKO @2,12

Nie zwlekaj, tylko właśnie teraz sięgnij po swój bonus!
Otwórz konto w Betsson już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.