Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na poniedziałek 25.04.

Zapraszamy na poniedziałkową porcję ryzykownych typów i niezmiennie przypominamy o zredukowaniu stawki, z uwagi na duże ryzyko. Powodzenia!

Włochy, godz. 15:00, Roma – Napoli, typ: 1, kurs: 2.60
Będzie to jedna z ostatnich szans dla Romy, aby jeszcze nawiązać walkę o drugie miejsce. Rzymianie tracą do Napoli pięć punktów i w przypadku wygranej, zbliżą się do gości na dwa punkty. Roma potrafi grać w meczach z wyżej notowanymi rywalami, tym bardziej gdy gra u siebie. Gospodarze zaliczają również wpadki, takie jak w meczu rozegranym u siebie z Bolonią, kiedy padł rezultat remisowy. Dla Romy może to być jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska i wygrać mecz. My typujemy zwycięstwo gospodarzy.

Rumunia, godz. 17:00, Voluntari – Univ. Craiova, typ: 1, kurs: 2.40
Voluntari zajmuje trzecie miejsce od końca w grupie drużyn walczących o utrzymanie. W ostatnim meczu gospodarze przegrali u siebie z Concordią i wylądowali na miejscu barażowym. Na pewno Voluntari będzie chciało uniknąć walki w barażach o utrzymanie i aby tak się stało, muszą wygrać ten mecz. W przypadku zwycięstwa gospodarze przesuną się w górę o kilka miejsc. Goście w tej grupie zajmują trzecie miejsce i wyprzedzają Voluntari o pięć punktów. Na pewno mecz będzie wyrównany, ale gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska i wygrać to spotkanie.

Irlandia, godz. 20:45, Cork City – Shamrock Rovers, typ: 1, kurs: 2.00
Będzie to mecz drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli. Gospodarze zajmują piąte miejsce i mają tyle samo punktów co goście. Cork w pięciu ostatnich meczach nie doznał porażki. Goście graja w kratkę, po wygranym meczu następny przegrywają. Na pewno mecz będzie wyrównany ze wskazaniem na zwycięstwo gospodarzy.

Austria – II Liga, godz. 18:30, LASK Linz – Innsbruck, typ: 1 HT, kurs: 2.20
Gospodarze liderują w drugiej lidze austriackiej, ale mają tyle samo punktów co drugi St. Polten. Goście zajmują trzecie miejsce i tracą cztery punkty do gospodarzy. Można powiedzieć, że będzie to mecz kolejki. Gospodarze, chcąc awansować muszą ten mecz wygrać. W przypadku porażki, goście zbliżą się na jeden punkt. Typujemy, że LASK Linz będzie prowadził do przerwy.

Szwecja, godz. 19:00, Kalmar – Helsingborg, typ: 1, kurs: 1.95
Będzie to mecz z udziałem drużyn, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze po czterech kolejkach zgromadzili cztery punkty. Identyczną zdobycz punktową mają goście, którzy w ostatnim meczu wygrali u siebie 3:1 z zamykającym tabelę Falkenbergs. Trudno wskazać faworyta tego meczu, ale gospodarze mają większe szanse by wygrać to spotkanie z uwagi, że mecz będzie toczył się na ich stadionie. Stawiamy na skromne zwycięstwo gospodarzy.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.