Typy na tenis: Dubel na wtorek 21.02

Na wtorek proponujemy fajnego dubla, można zagrać “grubo” choć oczywiście w granicach rozsądku 🙂 My proponujemy stawkę 150 zł.

Pozycja 1: Elise Mertens(+6,5 gemów) – Agnieszka Radwańska 1 1,55

Mertens w tym roku wygrała już turniej w Hobart. Bilans 15-2 mówi sam za siebie. Belgijska tenisistka posiada dobre warunki fizyczne, potrafi zagrać winnera.

Agnieszka nie jest w życiowej formie. Gra momentami zbyt pasywnie, rywalki coraz lepiej czytają jej grę. Handicap +6,5 gemów jest do pokrycia w dwóch setach.

Pozycja 2: Garbine Muguruza – Kateryna Bondarenko 1 1,25

Muguruza nie zachwyca, jednak na pokonanie Bondarenko stać ją spokojnie. Hiszpanka gra agresywnie i żeby jej uderzenia lądowały w korcie potrzeba dobrego przygotowania fizycznego.

Kateryna to bardzo dobra deblistów, w singlu radzi sobie gorzej. Jej tenis jest dosyć urozmaicony, potrafi zmienić tempo, zwolnić. Mimo wszystko w starciu z Muguruzą przewaga fizyczna będzie zdecydowanie po stronie Hiszpanki. Jeśli tylko zwyciężczyni French Open z ubiegłego roku zagra na swoim poziomie, powinna spokojnie ograć Bondarenko.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 1,93

Reklama

Typy na rzuty rożne: Excelsior – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-excelsior-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Hammarby – Norrkoping – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/hammarby-norrkoping-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sassuolo – AC Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sassuolo-ac-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…