Typy na tenis: Mirjana Lucic – Angelique Kerber

Spotkanie zaplanowano jako ostatnie na korcie centralnym. Panie powinny wyjść na kort po godz. 2:00.

Andżelika parę dni temu poddała spotkanie w Bastad z powodu kontuzji łokcia. W perspektywie oczywiście występ w Rio, sama zawodniczka uspokaja swoich kibiców zapewniając, że jej występ w igrzyskach nie jest zagrożony.

Wątpię jednak, aby Niemka grała dziś na 100%. W pierwszym meczu w Bastad Kerber męczyła się ze sklasyfikowaną na 656. miejscu w rankingu Lister. Lucic potrafi grać w tenisa, jeśli złapie swój rytm to spokojnie może odnieść zwycięstwo.

Kursy na Mirjane spadają, bukmacherzy doskonale wiedzą, że jeśli „Angie” nie jest w najlepszej dyspozycji fizycznej to jej gra traci sporo na wartości. Uraz łokcia dla tenisisty to poważna sprawa i niewykluczone, że Kerber nie ukończy dzisiejszego meczu.

Jeśli jednak zdecydowała się wystąpić być może kontuzja okazała się mniej groźna, aczkolwiek trudno przypuszczać aby urodzona w Polsce zawodniczka była w najwyższej formie.

W pierwszej rundzie Lucic rozgromiła 6-2 6-0 Hibino. Chorwatka posiada bardzo mocne podanie, potrafi serwować asy. Do tego oczywiście forhend, grany płasko. Angelique może mieć problemy z grą przeciwko Lucic.

Mirjana Lucic(+4,5 gema) – Angelique Kerber 1 @1,72

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.