Typy NBA: Atlanta Hawks – Miami Heat

Typy z NBA
Typy z NBA

Wczoraj nie było typów, mecze były nieatrakcyjne a i nasza forma ostatnio poszła w dół. Czasem przydaje się dzień odpoczynku, aby spojrzeć na ligę ze strony zwykłego kibica. Zobaczymy, czy w naszym przypadku to się potwierdzi. Zapraszamy do dwóch typów na poniedziałek. Drugi typ? Kliknij TUTAJ.

Pierwszy typ będzie pochodził ze spotkania drużyn z Konferencji Wschodniej. We własnej hali w Atlancie miejscowi Hawks podejmować będą Miami Heat. Żary w ostatnim meczu, czyli wczoraj przełamali serię porażek. Bohaterem comebacku okazał się po raz kolejny, nieśmiertelny Wade. Zamazuje to jednak w znacznym stopniu obecną formę Heat. Wygląda to tak jakby zawodnicy z Miami po dobrym początku sezonu złapali lekką zadyszkę. Nie są młodzi, Wade i Bosh swoje najlepsze lata maja już dawno za sobą. Dragić średnio wkomponowuje się w filozofię Spoelstry, przez co coraz głośniej kwestionuje się jego przydatność dla drużyny. Dziś zmierzą sie z bodaj najlepiej poukładaną drużyną w lidze.

Jastrzębie już dawno przestali być traktowani jako jednorazowy wystrzał. Swoją postawą potwierdzają przynależność do najlepszych tej ligi. Imponuje mi ich defensywa, na bronionej połowie potrafią wyprawiać cuda. W ataku, dzięki świetnemu dzieleniu się piłką potrafią wypracowywać czyste pozycje strzeleckie dla każdego kolegi. Liczę, że dzisiaj pokażą klasę i zdecydowanie ograją zmęczonych wczorajszą pogonią Heat.

Powodzenia!

[sc:bet365]Atlanta Hawks – Miami Heat, Typ: Hawks (-6,5), kurs: 1,90.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.