Typy NBA: Brooklyn Nets vs Boston Celtics

Typy z NBA
Typy z NBA

Do Bostonu przyjeżdża ekipa z Nowego Yorku, przyjeżdża prawdopodobnie bez Derona Williamsa, który nadal ma problemy z łydką. Natomiast w ekipie Celtów nie zobaczymy Thortona, który wypadł na dłużej z powodu podobne jak Williams, czyli również łydki.

Drużyny są trochę na innych biegunach. Celtics wracają po wyjazdowych wojażach w złych humorach, dwie porażki z Heat i Magic chluby im nie przynoszą. Netsi natomiast swoje dwa ostatnie mecze wygrali, co prawda w swojej hali, ale wygrali i na pewno będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. Nie będzie to jednak proste.

Celtics w swojej hali prezentują się nieźle, świadczy o tym bilans 7-8. Nie robi może on wrażenia, ale gdy porównamy go z ogólnym bilansem Celtów (10-16) widać, że większość punktów zdobywają oni w TD Garden. Potrafili tutaj ograć Wizards, czy też grać jak równy z równym z Cleveland Cavaliers. Na ostatnie 5 meczów u siebie Cletics wygrali 4. Dziś nie interesuje mnie nic innego jak wygrana ekipy z Bostonu. Nic innego nie przyjmę do wiadomości. Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie w TD Garden, wtedy górą byli gracze gospodarzy. Można typ podrasować jakimś minimalnym handi w stronę Celtics.

[sc:unibet]Brooklyn Nets vs Boston Celtics. Typ: Boston Celtics. Kurs: 1,73.