Typy NBA: Detroit Pistons – Phoenix Suns

Typy z NBA

Mamy dobry początek miesiąca w typowaniu, ale fatalny dla mnie osobiście. Zapraszam do typu na środę.

Wczorajszy dzień okazał się dla mnie pechowy i zachorowałem. Konsekwencją tego jest cały dzień spędzony w łóżku. Znalazłem w sobie jednak trochę siły, aby dla Was cokolwiek napisać. Wybaczcie jeśli będzie słabo.

Pistons w tym sezonie zaskakują. Mówiłem o tym już kilka razy i powtarzam teraz. Skupienie ataku wokół dominującego centra okazało się strzałem w dziesiątkę. Otoczony przyzwoitymi strzelcami Drummond ma dużo miejsca na swoje popisy w pomalowanym, a że jest jednym z najlepiej zbierającym ligi, to efekty są jakie są. Linijki są kosmiczne, wyniki drużyny powyżej oczekiwań. Oczywiście wiele można w grze drużyny poprawić, ale póki co jest dobrze, a będzie tylko lepiej.

Suns nie zachwycają. Mam na myśli, że nie wywiązują się do końca z oczekiwań jakie w nich pokładano. Ściągnięcie Chandlera nie wniosło wiele dobrego do gry zespołu z Arizony. W moim odczuciu zawodzą również gracze obwodowi. Może to kwestia zgrania, może umiejętności. Bilans maja ujemny, przegrali 3 z ostatnich 4 meczów. Brakuje tej drużynie charakteru i prawdziwego lidera. Pokazała to ostatnia kwarta wczorajszego meczu z Nets. Dziś może być jeszcze gorzej. Pistons u siebie miażdżą i myślę, że w pojedynku z Suns może być podobnie.

Ja tym czasem wracam do łóżka. Dziękuję za uwagę i jak zwykle życzę powodzenia!

[sc:bet365]Detroit Pistons vs Phoenix Suns, Typ: Pistons (-3,5), kurs: 1.83.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.