Typy Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków


Typy na mecz 18. kolejki Ekstraklasy, w którym Lech Poznań podejmie Wisłę Kraków. W pierwszym spotkaniu tych drużyn krakowianie wygrali u siebie 2:0. Jednak tamten Lech (za czasów Macieja Skorży), a obecny pod wodzą Jana Urbana, to zupełnie dwie inne ekipy.

Lech pnie się w ligowej tabeli i jesteśmy pewni, że załapie się do czołowej „ósemki”, przed podziałem punktów. Dobre wyniki „Kolejorza” napędzają zespół do jeszcze lepszej gry i chyba drużyna zaufała nowemu trenerowi, bo trzeba przyznać, że od 4. października czyli od porażki z Cracovią, Lech zanotował tylko jedną wpadkę ulegając Fiorentinie. W pozostałych dziesięciu meczach poznaniacy nie przegrywali.

Wisła przyjedzie do Poznania skaleczona porażką w derbach na własnym stadionie, po której doszło do zwolnienia z klubu trenera Moskala. W tym przypadku trudno jednak będzie mówić o efekcie nowej miotły, bo drużynę stolicy Wielkopolski ma poprowadzić dotychczasowy asystent „Kazka”. Marazm i niezrozumiałe decyzje, to znak rozpoznawczy Wisły w ostatnich miesiącach.

Nie wróżymy kibicom Wisły miłego wieczoru. Rozpędzona poznańska lokomotywa przejdzie się po krakowianach i pewnie wygra to spotkanie. Nie widzimy po stronie Białej Gwiazdy żadnych atutów, którymi mogłaby postraszyć lechitów. W obronie dziury, pomoc chaotyczna i mało kreatywna, a atak to weteran, który trafia raz na ruski rok. Lech wygra i my stawiamy na jego pewne zwycięstwo!

[sc:betano]godz. 20:30, Lech Poznań – Wisła Kraków, typ 1 (-1), kurs: 3.45.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.