Typy NBA: Toronto Raptors – Golden State Warriors

typy NBA

Przed nami 2. mecz finałów NBA, w którym Toronto Raptors podejmą Golden State Warriors. Gracze z Kanady prowadzą w serii best of seven 1:0.

Finały NBA

Stawiamy, że Warriors wygrają drugie starcie. W pierwszym meczu różnicę zrobił Pascal Siakam, który zdobył 32 punkty. Problem z Kameruńczykiem jest taki, że nie potrafi ustabilizować wysokiej formy. Już w tych Playoffs pokazał, że po bardzo dobrych meczach, przychodzą słabsze, w których ledwo przekracza 10 “oczek”. Do tego Warriors z pewnością zrobią korekty w grze obronnej i zostawią o wiele mniej miejsca Siakamowi, który gorzej gra pod presją.

Jak typyją w USA?

Większośc ekspertów w Stanach uważa, że drugie starcie między Raptors a Warriors będzie bardzo zacięte. Dziennikarze raczej typują, że ten mecz zakończy się niższym niż ostatnio wynikiem. Co ważne, więcej szans daje się GSW, a to głównie za sprawą trenera Steve’a Kerr’a, który znany jest z dostosowania taktyki pod konkretnego rywala.

Na co postawić?

Naszym zdaniem więcej jakości jest po stronie Warriors, którzy wyciągną wnioski z pierwszego meczu i powinni pokonać Raptors.

Toronto Raptors – Golden State Warriors, typ: 2, kurs: 2.15.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…