Singiel na dziś: Haras El Hedoud – Zamalek

Typy do Singla na poniedziałek 3. dzień czerwca wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Zamalek wygra wyjazdowe spotkanie z Haras El Hedoud. Ekipa z Kairu ostatnio zremisowała w lidze i straciła przewagę nad głównym rywalem w walce o mistrzowski tytuł. Teraz każda strata punktów oznaczać będzie pożegnanie z marzeniami o detronizacji Al Ahly.

Co ważne na dzisiejsze spotkanie do składu Zamalek wrócą dwaj ważni gracze, którzy z powodu zawieszenia za kartki nie mogli grać w poprzednim meczu. Tarek Hamed i Omar El-Said zostali powołani do kadry i wszystko na to wskazuje, że zagrają od pierwszych minut.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Jaki zakład postawić?

Stawiamy, że Zamalek wygra w Aleksnadrii i zachowa szanse na mistrzowski tytuł. Singla gramy w PZBUK, gdyż w Fortunie nie ma zakładów na dzisiejsze mecze egipskiej ekstraklasy.

Haras El Hedoud – Zamalek, typ: 2, kurs: 1.64.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB