Typy NBA: Utah Jazz – Oklahoma City Thunder

Typy z NBA

Nie wiem czy widzieliście, ale nad tabelką z typami pojawił się bilans zysków i strat. Wygląda nieźle, prawda? Miejmy nadzieje, że seria będzie trwać. Spróbujmy polubić poniedziałki. Zapraszamy!

Na temat obecnego wyglądu Thunder rozpisywałem się wczoraj i nie mam zamiaru robić tego po raz kolejny. Odsyłam do wczorajszej analizy. Wszystkie moja słowa się potwierdziły. Chłopaki maja talent, ale nie potrafią przekuć go na dominację nad rywalem. Brakuje im lidera. Nie, Westbrook jest jeźdźcem bez głowy. Żaden z niego lider. Mavericks przegrali wczorajszy mecz tylko i wyłącznie z własnej winy – nie chcieli trafiać wolnych. Skuteczność na poziomie 57%(16/28) jest niedopuszczalna na tym poziomie rozgrywek. Rzuty wolne są ważnym elementem i nie można bez nich wygrać meczu. Ważne, że typ wszedł.

Wczoraj, niesionym przez swoich fanów graczom OKC udało się wygrać. Dzisiaj będą odczuwali podobny doping, ale w drugą stronę. Grają back-to-back, więc po tak wyczerpującym wczorajszym meczu będą dzis ogromnie zmęczeni. Dodajmy do tego długą podróż z Oklahomy do Salt Lake City. To powinno odebrać im wigor, świeżość i choć troszkę atletyzmu, którym dominują nad rywalami.

W Utah wszystko idzie w dobrym kierunku. Młodzi chłopcy do bicia już podrośli i zaczynają pokazywać na co ich stać. To dobrze, bo organizacja z taka historią jak Jazz zasługuje na godnych następców Stacktona czy Malone’a.

Powodzenia!

[sc:bet365]Utah Jazz – Oklahoma City Thunder, Typ: Jazz (-3,5), kurs: 1,92.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.