Typy NFL: Dubel na niedzielę 23.09.

Oceń

W NFL zostanie dziś rozegrana 3 kolejka spotkań i my wybraliśmy dwa pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu na podwojenie z NFL wynosi dziś 2.27.


Stawiamy, że mistrzowie ligi, czyli Philadelphia Eagles pokonają u siebie Colts. Do składu zdobywców Super Bowl wraca po 9-miesięcznej przerwie Carson Wentz. Z nim jako quarterbackiem Eagles nie przegrali od ponad dwóch lat. Liczymy, że gospodarze wygrają i pokryją handicap -3.5.

W drugim meczu Dubla gramy na Chicago. Młoda ekipa z Wietrznego Miasta zagra dziś na wyjeździe z Arizona Cardinals, czyli jedną z gorszych drużyn w lidze. Liczymy, że bardzo dobra defensywa Bears nie pozwoli na wiele słabej ofensywie rywali.


Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.27, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB