Typy NFL: Houston Texans – Indianapolis Colts

W NFL czas na Playoffs, a to oznacza najlepszy okres w roku dla kibiców futbolu amerykańskiego. W pierwszy weekend postseason dostajemy mecze z Wild Cards, czyli drużyn, które nie zajęły czołowych miejsc w swoich konferencjach. Zwycięzcy pojedynków z tego weekendu awansują do Divisional Playoffs.

My dziś stawiamy, że Indianapolis Colts, którzy zmierzą się w Houston z tamtejszymi Texans. Obie drużyny pochodzą z tej samej dywizji i w tym sezonie spotkały się już dwa razy i każda z nich odniosła zwycięstwo. Texans wygrali w Indianapolis, a Colts wygrali w Houston.

Na nas lepsze wrażenie sprawiają Colts. Ich QB Andrew Luck wreszcie jest zdrowy i rozgrywa świetny sezon. Co ważne dla niego i dla całej drużyny, władze Colts w ostatnim drafcie zadbały o ochronę quarterbacka, pozyskując świetnych graczy do linii ofensywnej. Teraz Luck ma więcej czasu na pozbycie się piłki i nie jest już poniewierany przez obrońców rywali.

Dodatkowo Colts mają przewagę na pozycji …trenera. Frank Reich w poprzednim sezonie wygrał z Eagles Super Bowl (jako ofensywny asystent), więc ma doświadczenie w Playoffs.

Liczymy, że zespół z Indianapolis wygra to spotkanie, jednakże zabezpieczymy się dodatnim handicapem +1.5.

Houston Texans – Indianapolis Colts, typ: 2 (+1.5), kurs: 1.92.

 

Texans - Colts

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E92 w Spotify 🎙
https://open.spotify.com/episode/2Aykf2mEyLVos4Mv5LZJB5?si=x-I8q85xRa26dq5np8S-gA
#obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 3.04.
https://youtu.be/eOboUk7sVPU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E92 w Apple Podcasty ✅🎙💰 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=c80c96a9-34ea-46e1-a720-951a7c0fb8b8

Load More…