Typy NHL: Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

typy NHL

‌Z typami NHL przenosimy się do Nowej Anglii, gdzie miejscowi z Bostonu podejmą Pingwinów z Pittsburgha.

Gospodarze przegrali swoje dwa ostatnie spotkania, z czego w jednym z nich nie zdobyli żadnej bramki. Ich pierwszy bramkarz Tuukka Rask dostał wstrząśnienia mózgu i raczej w tym starciu nie wystąpi, a jest to sporym osłabieniem Bostonu.

Do składu Penguins powrócił natomiast po dłuższej kontuzji Sidney Crosby. W swoim „debiucie” zanotował trzy asysty oraz zdobył bramkę i gołym okiem widać, że jest w świetnej  formie.

Uważamy, że przy lekkim kryzysie Bostonu i dobrej formie Penguins oraz przy świeżości Crosby’ego, ekipa przyjezdnych jest w stanie wygrać w TD Garden. Powodzenia.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins, typ: 2 OT, kurs: 2.20.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…