Typy NHL: Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

typy NHL

‌Z typami NHL przenosimy się do Nowej Anglii, gdzie miejscowi z Bostonu podejmą Pingwinów z Pittsburgha.

Gospodarze przegrali swoje dwa ostatnie spotkania, z czego w jednym z nich nie zdobyli żadnej bramki. Ich pierwszy bramkarz Tuukka Rask dostał wstrząśnienia mózgu i raczej w tym starciu nie wystąpi, a jest to sporym osłabieniem Bostonu.

Do składu Penguins powrócił natomiast po dłuższej kontuzji Sidney Crosby. W swoim “debiucie” zanotował trzy asysty oraz zdobył bramkę i gołym okiem widać, że jest w świetnej  formie.

Uważamy, że przy lekkim kryzysie Bostonu i dobrej formie Penguins oraz przy świeżości Crosby’ego, ekipa przyjezdnych jest w stanie wygrać w TD Garden. Powodzenia.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins, typ: 2 OT, kurs: 2.20.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…