Typy NHL: Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

typy NHL

Tampa zaczęła sezon od dwóch meczów z Florida Panthers. Pierwszy wygrała, a drugi minionej nocy przegrała. Wiadomo, że skład przyjezdnych jest w stanie zdobyć Puchar Stanleya i wszyscy kibice Błyskawic o tym wiedzą.

Ich poprzedni sezon był udany, ale tylko w rundzie zasadniczej. Playoffs to była kompletna porażka, o której wszyscy w Tampie chcą szybko zapomnieć. Wydaje nam się, że teraz powinno być nieco inaczej. Tampa nie będzie wszystkiego wygrywać tak jak miało to miejsce rok temu, a może przez to w postseason wypadną lepiej.

Hurricanes sezon zaczęli od dwóch wygranych. Wydaje się, że wszystko zaczyna się powoli układać i ekipa, która w Playoffs była w finale Konferencji Wschodniej może tam zagościć jeszcze raz. Dobrze zbalansowana drużyna to podstawa do sukcesu, a widać, że Huragany taką ekipą powoli się stają. Liczymy więc na zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia!

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning, typ: 1 OT, kurs 1.99.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama