Singiel na dziś: Tampa Bay Rays – Houston Astros

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 7. dzień października wybraliśmy z MLB, czyli najlepszej bejsbolowej ligi świata. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Z piłki nożnej nie ma dziś kompletnie nic do grania, więc wybierzemy się na ciepłą Florydę. W Tampie rozegrany zostanie trzeci mecz Playoffs między Rays a Houston Astros. W serii do trzech wygranych (best of five) prowadzą gracze z Teksasu 2:0.

Dziś sprawa jest dla Astros prosta – wygrać i zakończyć tę serię, aby rozpocząć przygotowania do ALCS, czyli American League Championship Series.

Miotaczem w drużynie z Houston będzie dziś Zack Greinke i to głównie z tego powodu uważamy, że Astros odniosą dziś zwycięstwo i zamkną serię. Właśnie do takich meczów Greinke został pozyskany z Arizony tuż przed zamknięciem okna transferowego. Jego styl narzucania wręcz zniechęca pałkarzy, którzy mają ogromne kłopoty w trafieniem w piłkę.

Naszym zdaniem Astros dziś wygrają i tak radzimy dziś postawić.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Tampa Bay Rays – Houston Astros, typ:  2, kurs: 1.67.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…