Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Winnipeg Jets

typy NHL
Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Winnipeg Jets
5 (100%) 1 głosów

Z typami z NHL przenosimy się do stanu Ohio, a dokładniej do Columbus, gdzie miejscowi Blue Jackets podejmą Winnipeg Jets.


Blue Jackets po ostatniej porażce z Edmonton będą musieli udowodnić coś swoimi kibicom. Okazja na rehabilitację jest idealna, bo dostają na tacy rywala z najwyższej półki. Nie wydaje nam się, aby w drugim meczu z rzędu CBJ nie zdobyło bramki.

Goście mimo wysokiej pozycji na Zachodzie mają swoje problemy. Na pewno na postawie Jets odbijają się kontuzje kilku kontuzjowanych zawodników. Głównie z tego powodu Winnipeg nie potrafi ustabilizować formy i gra kratkę.

My dziś liczymy na zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia!

Columbus Blue Jackets – Winnipeg Jets typ: 1 OT, kurs: 1.70.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB