Typy NHL: Dallas Stars – St. Louis Blues

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Teksasu, a konkretnie do Dallas, gdzie dziś zawitają hokeiści z St. Louis.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Naszym zdaniem typ na over 4.5 gola po takim kursie po prostu trzeba zagrać. To jest tylko pięć bramek. Wiadomo, że Puchar Stanleya zdobywa się obroną i jest ona kluczowa w kontekście całych Playoffs, ale bez dobrego ataku ani rusz.

Trener gospodarzy pozmieniał parę rzeczy i teraz jego ofensywa jest o wiele bardziej wszechstronna i przede wszystkim skuteczna. Ofensywa gości od pewnego czasu w sezonie zasadniczym również jest bardzo skuteczna i trzyma ten poziom aż do teraz. W serii jest 1-1 i te minimum 5 bramek padło w poprzednich spotkaniach. Wydaje nam się, że i tym razem zobaczymy tutaj sporo goli. Powodzenia!

Dallas Stars – St. Louis Blues, typ: over 4.5, kurs: 1.82.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB