Typy NHL: Minnesota Wild – Winnipeg Jets

typy NHL
Oceń

Pierwsze dwa mecze we własnej gali Jets wygrali  i prowadzą w serii 2-0. Teraz rywalizacja przenosi się do Minnesoty, gdzie Dzikusy z pewnością są groźniejsze niż na wyjeździe. Aby odwrócić losy rywalizacji ten mecz pasowałoby wygrać.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Po stronie gospodarzy na pewno stoi doświadczenie. Goście to jeszcze młokosy w Playoffs, dlatego uważamy, że nie są w stanie zagrać perfekcyjnie w każdym spotkaniu. Stawiamy na Wild.

Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Minnesota Wild – Winnipeg Jets, typ: 1 OT, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…