Typy NHL: Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

typy NHL
Oceń

W pierwszym spotkaniu Flyers nie strzelili ani jednej bramki, a dali sobie wbić aż 7. Podobnego scenariuszu na drugi mecz serii nie przewidujemy.


Goście mieli wiele pecha, a na domiar złego bramkarz Pingwinów włączył tryb Playoffs z zeszłego sezonu i naprawdę bronił wyśmienicie. Jednak wątpimy, aby drugi raz z rzędu powtórzył tę sztukę.

Filadelfia stwarzała sobie sytuacje w pierwszym pojedynku, ale brakowało im wykończenia. Liczymy, że w drugim meczu Flyers będą skuteczniejsi i strzelą przynajmniej 3 gole. Powodzenia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers, typ: Flyers over 2.5, kurs: 2.05.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…