Typy NHL: Montreal Canadiens – Edmonton Oliers

typy NHL

Dziś z typami z NHL przenosimy się z USA do Kanady, a konkretnie do Montrealu. Dojdzie dziś tam do ciekawego pojedynku miedzy dwoma kanadyjskimi zespołami.

Pojedynki wewnątrz kanadyjskie są zawsze szczególne, a co za tym idzie zazwyczaj pada w nich wiele bramek. Obie ekipy zarówno dużo bramek tracą jak i strzelają. Gospodarze przegrali siedem meczów z rzędu, tracąc w nich średnio trzy gole na mecz.

Ciężko jest typować zwycięstwo przyjezdnych, bo są oni bardzo niestabilną drużyną. Dlatego wydaje nam się, że najbezpieczniejszą opcją będzie over, w którym potrzebujemy minimum sześć trafień. Powodzenia!

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Montreal Canadiens – Edmonton Oliers, typ: powyżej 5.5 gola, kurs 1.66.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama