Typy NHL: New Jersey Devils – New York Rangers

typy NHL
Oceń

Z typami NHL przenosimy się do Newark, do hali Prudential Center, gdzie miejscowi New Jersey Devils podejmą New York Rangers.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Jest to mecz o tak zwaną „pietruszkę”, ale ktoś musi go wygrać. Być może Devils walczą o jak najlepszy pick w drafcie i nie mają dużego ciśnienia na zwycięstwo. Od absencji Taylora Halla widać, że tej drużynie brakuje lidera. Sam Palmieri nie jest w stanie pociągnąć drużyny.

Goście z Nowego Jorku są w trakcie przebudowy. Do Playoffs nie awansują, ale dna tabeli też nie szorują. Ostatnie dwa spotkania wygrane, ale ogólnie rzecz biorąc w tej ostatniej części sezonu popularni Strażnicy grają w miarę dobrze. Jeśli już przegrywają to zazwyczaj jedną bramką lub w dogrywkach czy karnych. Tym razem liczymy na zwycięstwo gości. Powodzenia.

New Jersey Devils – New York Rangers, typ: 2 OT, kurs: 1.90.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB