Typy NHL: New York Islanders – Carolina Hurricanes

typy NHL
Oceń

Z typami z NHL przenosimy się do Nowego Jorku, a konkretnie do brooklińskiej hali Barclays Center. Tam miejscowi Islanders zagrają z Carolina Hurricanes.


To już mecz drugiej rundy i można powiedzieć, że te dwie drużyny grające w tej fazie to małe niespodzianki. Islanders pokonali Pittsburgh 4-0, a Carolina po siedmiu meczach odprawiła z kwitkiem obrońców Pucharu Stanleya, czyli Washington Capitals.

W sezonie zasadniczym Islanders grali z Hurricanes cztery razy i aż trzykrotnie górą byli nowojorczycy. Mają pierwszy mecz u siebie oraz więcej odpoczynku, co powinno dać im przewagę. Gramy na gospodarzy! Powodzenia!

New York Islanders – Carolina Hurricanes, typ: 1 OT, kurs: 1.72.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB