Typy tenisowe: Kiki Bertens – Angelique Kerber

Typy tenisowe

Dziś wracamy do Stuttgartu, gdzie zaczynamy walkę o półfinał, a skupimy się na spotkaniu Kiki Bertens i Angeliki Kerber. Naszym zdaniem zapowiada się na bardzo wyrównany pojedynek.

Według bukmacherów wyraźną faworytką jest Kiki Bertens, pewnie ze względu na to, że gramy na mączce, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że gramy w hali, co powoduje, że jest znacznie szybciej, niż na tradycyjnym clayu. Poza tym jest to dość niewygodne podłoże, dużo bardziej śliskie, o czym wspominała sama Holenderka. Kolejnym faktem, który przemawia za tym, że nie jest to klasyczna mączka jest to, że we wczorajszym spotkaniu Bertens zaserwowała aż 20 asów, co jest naprawdę świetnym rezultatem. Poza serwisem wiemy, że Holenderka gra dobrze z głębi kortu i przy siatce, ale też zdarzają się jej przestoje.

Co do Kerber, to wczoraj zagrała dobre spotkanie ze swoją rodaczką Andreą Petković. Nie wszystko wychodziło, jak należy, ale to był jej pierwszy mecz na mączce w tym roku, dlatego sądzimy, że dziś będzie lepiej. Angie to leworęczna tenisistka, więc atut przy serwisie także w jej rękach. W wymianach z głębi kortu jest solidniejsza i to będzie naprawdę bitwa na przejęcie inicjatywy.

Na co postawić?

Obie zawodniczki skupią się raczej na dobrym podaniu, to ułatwi im grę i spodziewamy się zaciętej rywalizacji. Żadna z tych tenisistek nie ma nad drugą takiej przewagi, by miało się to skończyć gładko dla którejkolwiek. Poza tym, wystarczy spojrzeć na ich H2H, obecny stan to 2-2 i za każdym razem było to zacięte spotkanie.

WTA Stuttgart: Kiki Bertens – Angelique Kerber, typ: over 20.5 gema, kurs: 1.70.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama