Typy NHL: New York Islanders – Montreal Canadiens

typy NHL
Oceń

Z typami z NHL przenosimy się do Uniondale pod Nowym Jorkiem, gdzie miejscowi New York Islanders zmierzą się z Montreal Canadiens.


Sezon powoli dobiega końca i obecnie liczy się każdy mecz. Goście z Kanady mają sześć punktów mniej i muszą walczyć w każdym meczu na 100 procent.

Oczywiście to samo muszą robić Wyspiarze. Odkąd ich trenerem został Barry Trotz wiele uległo zmianie. Poprawiła się zdecydowanie gra w defensywie, co okazało się kluczem w tym sezonie. Wydaje nam się, że będąca pod presją ekipa Canadiens spiszę się gorzej niż Islanders. Liczymy na gospodarzy. Powodzenia!

New York Islanders – Montreal Canadiens, typ: 1 OT, kurs: 1.70.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB