Typy tenisowe: Gael Monfils – Dominic Thiem

Typy tenisowe
Oceń

Nad ranem polskiego czasu czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Dominiciem Thiemem, a Gaelem Monfilsem. Według bukmacherów faworytem jest Francuz, co jest raczej oczywiste, ale naszym zdaniem będzie to bardzo wyrównane starcie, gdyż Austriak wraca do wysokiej formy.


Obaj tenisiści w tym turnieju prezentują się bardzo dobrze i ciężko wskazać tu faworyta. Jak już wspomnieliśmy, faworytem jest Monfils, ale to raczej ze względu na swoje wcześniejsze rezultaty. Pewnie też dlatego, że w poprzednim spotkaniu zmiótł z kortu pogromcę Djokovicia, Philippa Kohlschreibera. Oczywiście posiada on bardzo dobry serwis i skutecznie gra z baseline.

Z kolei Dominic Thiem po bardzo nieudanym początku sezonu wraca na właściwe tory. Zaimponował formą w dotychczasowym spotkaniach, kiedy bardzo szybko i pewnie rozprawił się z Simonem i Karloviciem. Znacznie lepiej funkcjonuje mu serwis, którym przeważnie ustawia wymiany. Potrafi też skutecznie rozrzucać rywali, co przynosi pożądane efekty w postaci pewnych punktów.

Na co postawić?

W dotychczasowych pojedynkach obu tenisistów królował Austriak, który wygrał 4 spotkania i prowadzi z bilansem 4-0. Zapowiada nam to świetne widowisko i jak dla nas bardzo wyrównane, dlatego świetną opcją na to spotkanie jest over meczowy, a linia nie jest wysoko ustawiona.

ATP Indian Wells: Gael Monfils – Dominic Thiem, typ: over 21,5 gema, kurs: 1.64.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB