Typy tenisowe: Gael Monfils – Dominic Thiem

Typy tenisowe

Nad ranem polskiego czasu czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Dominiciem Thiemem, a Gaelem Monfilsem. Według bukmacherów faworytem jest Francuz, co jest raczej oczywiste, ale naszym zdaniem będzie to bardzo wyrównane starcie, gdyż Austriak wraca do wysokiej formy.


Obaj tenisiści w tym turnieju prezentują się bardzo dobrze i ciężko wskazać tu faworyta. Jak już wspomnieliśmy, faworytem jest Monfils, ale to raczej ze względu na swoje wcześniejsze rezultaty. Pewnie też dlatego, że w poprzednim spotkaniu zmiótł z kortu pogromcę Djokovicia, Philippa Kohlschreibera. Oczywiście posiada on bardzo dobry serwis i skutecznie gra z baseline.

Z kolei Dominic Thiem po bardzo nieudanym początku sezonu wraca na właściwe tory. Zaimponował formą w dotychczasowym spotkaniach, kiedy bardzo szybko i pewnie rozprawił się z Simonem i Karloviciem. Znacznie lepiej funkcjonuje mu serwis, którym przeważnie ustawia wymiany. Potrafi też skutecznie rozrzucać rywali, co przynosi pożądane efekty w postaci pewnych punktów.

Na co postawić?

W dotychczasowych pojedynkach obu tenisistów królował Austriak, który wygrał 4 spotkania i prowadzi z bilansem 4-0. Zapowiada nam to świetne widowisko i jak dla nas bardzo wyrównane, dlatego świetną opcją na to spotkanie jest over meczowy, a linia nie jest wysoko ustawiona.

ATP Indian Wells: Gael Monfils – Dominic Thiem, typ: over 21,5 gema, kurs: 1.64.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB