Typy NHL: New York Rangers – Winnipeg Jets

typy NHL

Dzisiaj z typami z NHL przenosimy się do Nowego Jorku, gdzie Rangers podejmą ekipę z Winnipeg.

Gospodarze wzmocnili się Panarinem oraz Troubą, który przeszedł do Nowego Jorku właśnie z Jets. W obozie gości za dobrze się nie dzieje i ten sezon stoi pod znakiem zapytania.

Wiele będzie zależeć od Patrika Laine, który często jeden dobry mecz przeplata trzema złymi, co na pewno nie jest dobrym prognostykiem.

Rangers po paru latach przebudowy w końcu mogą liczyć na coś więcej i myślimy, że ten sezon zaczną z przytupem. Gramy na gospodarzy. Powodzenia!

New York Rangers – Winnipeg Jets, typ: 1 OT, kurs: 1.76.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama