Typy NHL: Ottawa Senators – Detroit Red Wings

typy NHL

Z typami NHL przenosimy się do stolicy Kanady, do której dziś przylecą hokeiści z Detroit. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Tak jak się spodziewano i przewidywano obie ekipy są czerwonymi latarniami ligi. Ciężko typować kto wygra, więc spróbujemy zagrać na poniżej sześć bramek.

Zarówno Senators jak i Red Wings sporo bramek tracą, ale z drugiej strony mało strzelają. Statystycznie typ wygląda bardzo dobrze, bo na ostatnich dziewięć spotkań ani razu nie została pokryta taka linia.

Typujemy zatem, że nie zobaczymy dziś w Ottawie więcej niż pięciu goli. Powodzenia!

Ottawa Senators – Detroit Red Wings, typ: poniżej 5.5 bramek, kurs: 2.15.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…