Typy NBA: Utah Jazz – Oklahoma City Thunder

typy NBA
typy NBA

Minionej nocy wróciła najlepsza, koszykarska liga świata czyli NBA. Również my wracamy do typowania za oceanem, które w poprzednich sezonach pozwalało nam i Wam przygarnąć trochę „grosza”.

Zaczynamy w Salt Lake City, gdzie miejscowi Jazz podejmą Oklahomę. Wszyscy pewnie pamiętamy, jak Thunder oddawali najlepszych swoich graczy Russela Westbrooka i Paul’a George’a. W ich miejsce zakontraktowano Chrisa Paula, który najlepsze lata ma już za sobą. Z drugiej strony Jazzmani z Donovanem Mitchell’em mają już więcej doświadczenia i na pewno celują w Playoffs.

Co postawić?

My stawiamy, że Utah Jazz pokona OKC różnicą przynajmniej ośmiu punktów. Wiadomo, że pierwsze mecze sezonu są obarczone pewnym ryzykiem, ale uważamy, że w tym przypadku warto zaryzykować i postawić na Jazz z handicapem -7.5 pkt.

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder, typ: 1 (-7.5 pkt), kurs: 1.76. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś