Typy NHL: Piątek 19.12.

Wczoraj niestety Vancouver i Dallas zawiodło, ale przecież nie można ciągle być skutecznym. Dziś postaramy znowu przywrócić nasze typy na odpowiedni tor.

[sc:bet365]Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs over 4,5 kurs: 1,50, godz. 01:00
Znowu zaczynam od overa, który wydaje mi się typem o dużym prawdopodobieństwu. Liście w gazie z serią wygranych i ostatnią 6:2 nad Kaczkami do tego meczu przystępować będą zmotywowani, aby dalej kontynuować serię zwycięstw. Po drugiej stronie mamy Carolina, która za to notuje ostatnio same porażki. Wpływają też na to kontuzję, które trapią zespół z Północnej Karoliny. W ostatnich meczach tych drużyn zazwyczaj pada sporo bramek i myślę, że i tym razem będzie podobnie. Zapowiada się ciekawy mecz, miejmy nadzieję, że zobaczymy w nim gole.

[sc:betano]Columbus Blue Jackets – Washington Capitals typ: X kurs: 3,60, godz. 01:00
Typ na przeczucie i trochę ze statystyk. Ostatnie 4 mecze Columbus to remisy, natomiast Washington swój ostatni tez zremisował. Sami zawodnicy przed meczem wypowiadali się i mówią, że remisy przychodzą tak same z siebie. Nie widzę w tym meczu wyraźnego faworyta, a więc pewnie to spotkanie zakończy się remisem. Choć typ ryzykowny to wliczam go do projektu, zobaczymy co z tego będzie.