Typy NHL: St. Louis Blues – Boston Bruins

typy NHL

Przed nami trzeci mecz rywalizacji o Puchar Stanleya i tym razem karawana przenosi się do St. Louis. Stan rywlizacji do czterech wygranych jest wyrównany i wynosi 1:1.

Tym razem próbujemy zagrać over bramkowy, bo wytypowanie zwyciężcy trzeciego meczu serii graniczyc z cudem. W poprzednich spotkaniach obie ekipy udowodniły, że strzelać potrafią i mimo, że w drugim meczu zabrakło dwóch goli, to i tak po pierwszej tercji były cztery trafienia.

Pierwsza linia drużyny z Bostonu trochę zawodzi i jeśli Bruins chcą wygrać Stanleya muszą wreszcie się obudzić.

NHL potrzebuje show, a show to bramki. Wydaje nam się, że po takim kursie warto spróbować zagrać na powyżej 5.5 goli. Powodzenia!

St. Louis Blues – Boston Bruins, typ: over 5.5, kurs: 2.30.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hibernian – Rangers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hibernian-rangers-6/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Norrkoping – Malmo https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-norrkoping-malmo/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Newcastle – Brighton https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-newcastle-brighton/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…