Singiel na dziś: Helsingborg – Malmo FF

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 2. dzień czerwca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy, czyli Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Malmo wygra wyjazdowe spotkanie z Helsingborgiem. Gospodarze zajmują trzecie miejsce od końca, a goście są liderem rozgrywek.

Helsingborg rozegrał w tym sezonie sześć meczów na własnym stadionie i tylko dwa znich wygrał, a trzy zremisował. Dla nas papierkiem lakmusowym będzie ich mecz z AIK Sztokholm, który przegrali 1:3. Coś czujemy, że dziś również goście wygrają dwoma bramkami, ale nie będziemy aż tak ryzykowali.

Malmo na wyjazdach gra w kratkę. Dosłownie. Raz remis, raz wygrana, później znów podział punktów, aby znów zwyciężyć. Na dziś wypada wygrana, więc trochę z przymróżeniem oka jest to powód do zagrania na gości. Tak naprawdę uważamy, że Malmo jest o dwie klasy lepsze od Helsingborga i jeśli dziś nie zdarzy się nic nieprzewidywalnego (kartki, kontuzje), to przyjezdni zdobędą komplet punktów.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Jaki zakład postawić?

Typujemy, że Malmo wygra dziś na wyjeździe z Helsingborgiem i umocni się na pozycji lidera w tabeli szwedzkiej ekstraklasy.

Helsingborg – Malmo FF, typ: 2, kurs: 1.65.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…