Typy NHL: St. Louis Blues – Washington Capitals

typy NHL
Oceń

Goście wygraną z Penguins zapewnili sobie triumf w dywizji Metropolitarnej. Teraz wydaje się, że mogą trochę pomóc swojemu rywalowi, aby ten znalazł się w Playoffs.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Oczywiście to tylko nasze domysły, ale Ovechkin i spółka będą grali dzień po dniu i jeszcze trzeba doliczyć do tego podróż, a Nutki są bardzo zmotywowane. Zeszłej nocy Colorado straciło punkt, a dzisiaj w starciu z Kings mogą stracić kolejne, co otworzy drogę dla ekipy z St. Louis do Playoffs. Jedyny warunek to wygrać. Liczymy na gospodarzy. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

St. Louis Blues – Washington Capitals typ: 1 OT, kurs: 1.65.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB