Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Boston Bruins

typy NHL
Oceń

Walka o prym na Wschodzie trwa w najlepsze. Boston w tym sezonie trzykrotnie pokonywał gospodarzy dzisiejszego pojedynku i nie sądzimy, żeby udało im się kolejny raz ograć ekipę z Florydy.


Tampa przystępuje do tego meczu po porażce z Nashville i teraz nie może sobie pozwolić na kolejne straty. Mimo wielu kontuzji z obu stron liczymy na dobry mecz i wygraną gospodarzy. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Tampa Bay Lightning – Boston Bruins, typ: 1 OT, kurs: 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB