Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals

typy NHL
Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals
Oceń

Finał Konferencji Wschodniej przez jednych może być uznany za niespodziankę z powodu drużyn w niej występujących, ale dla drugich może być to finał całkiem zwyczajny. To, że numer 1 na Wschodzie po sezonie regularnym jest w finale, możemy uznać za całkiem normalne.


Z drugiej strony Capitals na swojej drodze musieli pokonać Columbus (4-2) i broniących Stanley Cup Pittsburgh Penguins (4-2). Wreszcie się udało i klątwa drugiej rundy ciążącej na stołecznych hokeistach została przełamana.

Dodatkowo są oni pierwszą drużyną od 20 lat z Washington DC która awansowała do Finału Konferencji. Być może ta drużyna dorosła już do tego, aby sięgnąć po upragnione trofeum przez Ovechkina i ekipę. Nie można mówić, że rywale byli łatwi, bo w Playoffach nie słabych przeciwników. Co może napawać optymizmem to dobra postawa bramkarza Caps. Wiele w ataku również dają obrońcy, co momentami odciąża napastników i przekłada się na ich dobrą grę przez całe spotkanie.

Przejdźmy do Lightning, którzy po drodze pokonali Devils (4-1) i Bruins (4-1). Mniej meczów, więcej odpoczynku. Ale czy to naprawdę wyjdzie im na dobre? Wszyscy wiemy przecież jak ważny jest rytm gry, nawet w tak później fazie sezonu. Capitals z pewnością mają o wiele więcej minut na lodzie niż Bolts, ale to może być klucz do sukcesu. Przewaga własnego lodowiska w PO 2018 tak naprawdę niewiele daje. Gry u siebie są 50/50, więc tutaj będą decydować detale i dyspozycja dnia. Kurs na awans ekipy Trotza jest całkiem dobry, więc trzeba spróbować. Powodzenia!

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Typ: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals, typ: Capitals wygrają Konferencje Wschodnią, kurs: 2.40.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…