Typy NHL: Nashville Predators – Winnipeg Jets

typy NHL
Typy NHL: Nashville Predators – Winnipeg Jets
Oceń

Mecz numer siedem w NHL Playoffs na Zachodzie, który ma wyłonić rywala dla Vegas Golden Knights. Według nas Winnipeg stracili swoją szansę w szóstym meczu przed własną publicznością.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Nie twierdzimy, że stracili już szansę na awans, ale nie pokazali niczego, czym mogliby nas przekonać do tego, że zasługują na grę w finale konferencji.

Na pewno będzie to trudna gra, ale widać, że Predators potrafią grać pod presją. Jest to młoda drużyna i z pewnością za rok a może dwa uda im się osiągnąć sukces. Tym razem liczymy na gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Powodzenia!

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Typ: Nashville Predators – Winnipeg Jets: typ: 1, kurs: 2.05.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…