Typy NHL: Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning

typy NHL
Oceń

Z typami z NHL przenosimy się do Kanady, gdzie w Toronto zagrają Maple Leafs z Tampa Bay Lightning. Zagramy dziś under bramkowy, bo obie ekipy mają świetne defensywy. Nie sądzimy, że w tym meczu zobaczymy aż siedem goli.


W ostatnich pięciu meczach między tymi drużynami linia 6.5 gola była trzy razy pokrywana. Dziś jednak nie liczymy na tak wiele bramek. Goście mają już zapewniony awans do Playoffs, a co do gospodarzy to wydaje się to być kwestią czasu.

Kibice lubią dużo bramek, ale trzeba też czasami pokazać swoje umiejętności gry w defensywie. Liczymy na mniej niż 7 goli, bo po takim kursie aż żal nie spróbować. Powodzenia!

Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning, typ: under 6.5, kurs: 1.75.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…