Typy NHL: Vancouver Canucks – Detroit Red Wings

typy NHL

Z Chicago przenosimy się z typami z NHL do Kanady, a konkretnie do Vancouver. Tam w Rogers Arena miejscowi Canucks podejmą dziś Detroit Red Wings.

‌Można powiedzieć, że obie ekipy sezon zaczęły przyzwoicie. Hokeiści z Detroit w tym sezonie raczej nie mają sporych oczekiwań. Zespół jest w trakcie przebudowy i każdy wynik ponad stan, czyli nie ostatnie miejsce w lidze będzie odbierane pozytywnie.

Z kolei gospodarze już rok temu pokazali, że są w stanie namieszać. Być może brakuje im jeszcze pewności siebie i takiego obycia, żeby niektóre mecze po prostu wygrywać bez względu na styl. Wydaje nam się, że w końcu i to przyjdzie, dlatego dzisiaj liczymy na gospodarzy. Gramy na Canucks. Powodzenia!

Vancouver Canucks – Detroit Red Wings, typ: 1, kurs: 2.14.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama