Typy NHL: Vegas Golden Knights – Calgary Flames

typy NHL
Oceń

Dziś z typami z NHL wybieramy się do Sin City, czyli do Las Vegas – światowej stolicy hazardu.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Pomimo ostatnich dwóch porażek faworytem spotkania Vegas Golden Knights – Calgary Flames pozostają przyjezdni. Bukmacherzy jednak typują, że to Rycerze powinni w tym meczu wygrać. Nie zgadzamy się z nimi.

Płomienie teoretycznie mają już zapewniony udział w Playoffs, a gospodarze muszą jeszcze o nie powalczyć. To jednak wiele nie zmienia, bo motywacja powinna być taka sama.

Calgary rozgrywa jeden z lepszych sezonów w ostatnich latach, a w tym roku w delegacjach są bardzo mocni. Za plecami czują już oddech San Jose, więc pasowałoby znowu odskoczyć. Liczymy na was gości. Powodzenia!

Vegas Golden Knights – Calgary Flames, typ: 2 OT, kurs: 2.25.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB