Typy NHL: Washington Capitals – Carolina Hurricanes

typy NHL
Oceń

Z typami z NHL lecimy do stolicy USA, gdzie dziś Washington Capitals rozpoczną swoją drogę do obrony mistrzowskiego tytułu.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Obrońcy Pucharu Stanleya zmierzą się w pierwszej rundzie z nieobliczalnymi Huraganami z Północnej Karoliny. Gościom w końcu udało się awansować do PO i będą starali pokazać swoje umiejętności i zaangażowanie.

Pierwsze mecze są bardzo ważne i trzeba w nich grać jak najlepiej. Mimo, że w sezonie zasadniczym na cztery spotkania między tymi drużynami, tylko raz over 5.5 gola został pokryty, to jesteśmy przekonani że tym razem będzie sporo goli. Liczymy, że większa intensywność gry przełoży się na większą liczbę bramek. Powodzenia!

Washington Capitals – Carolina Hurricanes, typ: over 5.5 gola, kurs: 1.80.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB