Typy: Orebro – Halmstad

Sezon w szwedzkiej Allsvenskan trwa, przed nami 17. kolejka. My pod lupę bierzemy rzuty rożne w meczu jednych z najsłabszych drużyn ligi – Orebro i Halmstad. Po głębokiej analizie stawiamy, że w tym spotkaniu zobaczymy więcej niż 9 kornerów.

Obie drużyny lubią i potrafią grać skrzydłami, obie są na podobnym poziomie i obie dziś za wszelką cenę będą chciały zdobyć trzy punkty. Nie ma lepszej motywacji niż gra do przodu i możliwość wyjścia ze strefy spadkowej kosztem rywala, jak w przypadku Halmstad lub pogrzebanie przeciwnika i powiększenie przewagi z jednoczesnym umiejscowieniem się w środku tabeli, jak w przypadku Orebro.

A teraz statystyki, bo to one są najważniejsze w tym typie. Cztery ostatnie mecze Orebro to odpowiednio: 7, 4, 7 i 3 kornery. Po stronie Halmstad ta statystyka przedstawia się lepiej: 13, 10, 4 i 4 rzuty rożne. Zwłaszcza ostatnie mecze wyglądają dobrze pod tym względem, oby i dziś powtórzyli podobną liczbę kornerów, a wszystko na to wskazuje.

Dodajmy, że przy 9 różnych (ogółem) nasz zakład nie będzie ani wygrany, ani przegrany – po prostu obierze kurs 1.0. To zawsze plus w odróżnieniu od zakładów ” z połówkami”.

Proponowany typ:
Orebro – Halmstad: powyżej 9 rożnych (1,44)

Postaw na te mecze, zagraj i wygraj. Zobacz jak wygrywają ludzie na naszych typach.

Kurs ? Unibet
Kurs 1.44 Bet365
Kurs ? OdssRing

 

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.